volg nu de bekendmaking van de Spellengek top-100
Gebruikersnaam:   Wachtwoord:  




Geef waardering Link suggereren

Zoeken 0 - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z 1217 spellen aanwezig!

Afbeelding Informatie Waardering
In naam van de koning
Categorie: Expertspel
Uitgegeven in: 2007
Uitgever: Phalanx Games
Link uitgever: http://www.phalanxgames.net
Auteur: Alfred Viktor Schulz
Illustrator: Onbekend
7.0
Winkelwagen
http://gezelschapsspelen-webshop.be
  Geluk 2 / 10   Strategie 6 / 10  
  Speelduur 45 minuten   Leeftijd vanaf 10 jaar   Aantal spelers 2 - 4  
2 Reacties
Beschrijving Kennisbank
De spelers krijgen in In Naam van de Koning opdracht om grote ontdekkingsreizigers als Columbus en Magellan van goede schepen en bijbehorende lading te voorzien. Ze kopen schepen en kennen deze aan corresponderende ontdekkingsreizen toe. Natuurlijk hebben de spelers daar veel geld voor nodig, dat ze vooral kunnen verdienen door handelsorders aan te nemen en te vervullen. De speler die aan het einde van het spel de meeste punten heeft behaald met het toekennen van schepen aan ontdekkingsreizen en het vervullen van specifieke handelsopdrachten, wint het spel. Geen artikelen
Links
BGG link: Boardgamegeek
Recensie: De-spellenhoek
Recensie: Truusentruus
Recensie: Spellenclub13

 




Plaats een nieuw onderwerp
Onderwerpen
 Onderwerpen   Auteur   Reacties   Bekeken   Laatste bericht 
Geen ongelezen berichten In de naam van de Koning - Phalanx Games

syroit

4

479

zo 29 apr 2007, 10:11

jeroenh

 
Plaats een nieuw onderwerp




Geef waardering Link suggereren

In naam van de koning - Reacties (2)
Geplaatst: zo 22 aug 2010, 10:09 
Avatar gebruiker
Dit vlotte meerderhedenspel heeft zeker zijn charmes. Je moet tijdig een productieve 'geldmachine' opbouwen door voldoende contracten te voltooien. Hiermee kun je vervolgens nieuwe schepen kopen, die jou bij de expeditiekaarten winstpunten opleveren. Het voltooien van contracten verhoogt tevens de waarde van jouw geheime opdrachtkaart. Je mag niet te lang wachten met de overstap van geld verdienen naar de expedities, want anders vis je daar naast het net
7
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek  Twitter   
 
Geplaatst: ma 02 mei 2011, 11:44 
Avatar gebruiker
Het heeft lang geduurd voordat dit spel voor het eerst op tafel kwam.
Ik was er een beetje huiverig voor of het wel echt iets zou zijn.
Maar ik moet zeggen, ik was blij verrast en met mij mijn medespelers.
Het was met name het thema dat me het spel heeft doen kopen, en dat is er ook wel een beetje opgeplakt. Maar hetgeen overblijft bied toch voldoende dillemas en bijbehorend denkwerk.
Grote handelscontracten mogen dan wel veel geld op levberen, ze zijn echter moeilijk te voldoen. Probeer maar eens de juiste schepen te kopen.
Beter is het om een paar kleintjes te voldoen en zo meer punten te kunnen scoren voor de geheime missie. Maar ja, dat willen de anderen ook, dus.....
Als je een beetje door hebt wie welke missie heeft, kun je daar handig gebruik van maken bij het plaatsen van je schepen bij de expedities.
7
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek  Twitter  Hyves  Facebook
 
 

Geef waardering Link suggereren


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Stijl afkomstig van StylerBB.net & kodeki. Logo door Henk Rolleman
board3 Portal - gebaseerd op phpBB3 Portal
Vertalingen door phpBB.nl & phpBBservice.nl
phpBB SEO