Kattenbende: nieuw tegellegspel voor 2 bij WGG

Interessante nieuwtjes en spannende geruchten uit de spellenwereld.
Spellen die binnenkort gaan verschijnen

Moderators: Ereleden, Website beheerders

Forumregels
Het is niet mogelijk om hier een topic aan te maken.

Heb je zelf een nieuwssuggestie, dan mag je deze plaatsen onder de respectievelijke forumdelen:
"bordspellen", "rollenspellen", "verzamelspellen" of 'wargames'.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Bart
Beheerder
Berichten: 7106
Lid geworden op: ma 12 sep 2005, 22:51
Persoonlijke Ondertitel: Nou moe!
Zichtbare ondertitel: Persoonlijk
Locatie: Sint-Truiden - BE

Kattenbende: nieuw tegellegspel voor 2 bij WGG

Bericht door Bart »

Bij White Goblin Games verscheen deze week "Kattenbende" een strategisch tegellegspel voor twee spelers. Dit compacte spel combineert slimme zetten met een hoge mate van interactie.

Kattenbende_Transparant.png

In Kattenbende nemen twee spelers het tegen elkaar op om de meest strategische kattenbende samen te stellen en zoveel mogelijk prooien te vangen. Het spel speelt zich af op een 5x5 speelveld, waar spelers om beurten tegels draaien en ruilen. Het doel is om de eigen katten zo te positioneren dat ze muizen, duiven en vliegen vangen. Maar pas op voor de honden! Als een hond een kat te pakken krijgt, levert deze geen punten meer op.

Elke kattenbende heeft unieke vaardigheden die het spelverloop volledig kunnen omgooien. De speciale kracht van ieders bendeleider kan het verschil maken tussen winst en verlies als deze op het juiste moment ingezet wordt. Met zeven verschillende kattenbendes biedt Kattenbende een hoge herspeelbaarheid en diverse te ontdekken strategieën.

In Kattenbende zit heel wat interactie. Omdat beide spelers hetzelfde speelveld delen, draait het spel om het slim manipuleren van tegels en het dwarszitten van de tegenstander. Tot het allerlaatste moment kunnen verrassende wendingen de uitkomst bepalen. Kattenbende is vlot te leren en te spelen en duurt een dik kwartiertje.

pic8719203.jpg

Kattenbende | White Goblin Games 2025
  • spelauteurs: Alexandre Aguilar en Romaric Galonnier
  • grafisch werk: Jonathan Aucomte, Manu Gorobeï en Davy Mourier
  • aantal spelers: 2
  • leeftijd: vanaf 8 jaar
  • spelduur: 15 minuten
uitgever: White Goblin Games

Labels:
Plaats reactie