Meeple Master brengt ons naar het pretpark

Interessante nieuwtjes en spannende geruchten uit de spellenwereld.
Spellen die binnenkort gaan verschijnen

Moderators: Ereleden, Website beheerders

Forumregels
Het is niet mogelijk om hier een topic aan te maken.

Heb je zelf een nieuwssuggestie, dan mag je deze plaatsen onder de respectievelijke forumdelen:
"bordspellen", "rollenspellen", "verzamelspellen" of 'wargames'.
Gebruikersavatar
Piet
Beheerder
Berichten: 3055
Lid geworden op: vr 02 sep 2005, 22:38
Locatie: Deerlijk

Meeple Master brengt ons naar het pretpark

Bericht door Piet »

In het zicht van de beurs Spiel in Essen duikt een nieuwe Nederlandse uitgever op. Meeple Master brengt meteen een groot familiespel met een geweldig thema: pretparken. Wie waagt zich aan de rollercoasters van Theme Park Mania?
In Theme Park Mania bouwen de spelers aan de plannen en de opbouw van een pretpark door wegen, sporen en attracties te leggen. Van zodra er 4 attracties zijn gebouwd kunnen de eerste bezoekers het pretpark bezoeken. De spelers verdienen punten door attracties uit te breiden en te bezoeken.
Het spel is van de hand van Susan Ekkel en Gertjan Ekkel. Ze stonden niet alleen voor het spelontwerp maar ook voor het grafisch ontwerp.
Theme Park Mania werd op 19 september gelanceerd op Kickstarter. Het project loopt er nog tot 20 oktober.
Op Spiel kan je het spel gaan testen bij Meeple Master in stand 2B135.
  • Theme Park Mania
  • Susan Ekkel & Gertjan Ekkel
  • Meeple Master
  • 2 tot 4 spelers vanaf 10 jaar
Bijlagen
ThemeParkMania (3).jpg
ThemeParkMania (4).jpg
ThemeParkMania (2).jpg
ThemeParkMania (1).jpg

Labels: