Op de fiets door Frankrijk in Postcards

Interessante nieuwtjes en spannende geruchten uit de spellenwereld.
Spellen die binnenkort gaan verschijnen

Moderators: Ereleden, Website beheerders

Forumregels
Het is niet mogelijk om hier een topic aan te maken.

Heb je zelf een nieuwssuggestie, dan mag je deze plaatsen onder de respectievelijke forumdelen:
"bordspellen", "rollenspellen", "verzamelspellen" of 'wargames'.
Plaats reactie
SvAtje
Standaard moderator
Berichten: 920
Lid geworden op: za 15 nov 2014, 13:45
Locatie: Amersfoort

Op de fiets door Frankrijk in Postcards

Bericht door SvAtje »

999 games verwacht in september het spel Postcards uit te brengen.

Stap op je fiets en trek eropuit voor een betoverend avontuur door Frankrijk, terwijl je het tegen je vrienden opneemt om de mooiste vakantieherinneringen te verzamelen. Postcards is een gezinsvriendelijk spel voor 1 tot 4 spelers, waarin je een onvergetelijke reis maakt langs culturele pareltjes, indrukwekkende landschappen en smakelijke streekgerechten.

IMG_1160.png

Het spel is eenvoudig van opzet: doorkruis de 13 regio’s van Frankrijk, bezoek iconische bezienswaardigheden en stuur ansichtkaarten naar huis om je ervaringen te delen. Elke kaart die je verstuurt, brengt je dichter bij de overwinning. Verzamel je reisgezelschap, trap de pedalen rond en ontdek Frankrijk.
Tijdens je beurt gebruik je reiskaarten om verschillende acties uit te voeren: pak een nieuwe ansichtkaart, zet een kamp op, voorzie een kaart van een postzegel of reis naar een andere regio.
Ansichtkaarten zijn de manier om punten te verdienen, dus kies kaarten die aansluiten bij jouw reisdoelen. Sommige kaarten leveren meer punten op dan andere — maar hoe hoger de waarde, hoe meer postzegels je nodig hebt om ze te kunnen verzenden.

IMG_1159.png

Het plaatsen van postzegels kost je waardevolle reiskaarten, dus denk goed na over je keuzes. Vergeet niet: je kunt een kaart alleen versturen als je daadwerkelijk in de regio bent waar die vandaan komt. Plan je routes dus slim.
Fietsen door Frankrijk is intensief, dus neem af en toe de tijd om tot rust te komen. Met de kamp-actie kun je lokale trekpleisters ontdekken en souvenirs verzamelen. Deze leveren je extra punten en handige bonussen op tijdens het spel.
Het spel eindigt zodra een speler vier ansichtkaarten heeft verstuurd. Degene met de meeste punten uit zijn of haar reis wordt tot winnaar gekroond.

Postcards is ontworpen door Eric Dubus en Simon Kayne. Het artwork is verzorgd door Crocotame.
  • Spelers: 1-4 spelers
  • Leeftijd: vanaf 10 jaar
  • Speelduur: 30-45 minuten
Website uitgever:

Labels:
Gebruikersavatar
WTULTC
Elfenkoning
Berichten: 3300
Lid geworden op: ma 01 nov 2010, 19:46
Locatie: Noord-Brabant

Re: Op de fiets door Frankrijk in Postcards

Bericht door WTULTC »

Zullen er nu meer zoals bij Carcassonne mensen met de doos van dit spel voor Mont-Saint-Michel op de foto gaan?

Alleen daarvoor zou ik het spel wellicht willen, want ik ben daar naartoe geweest. Spel zelf lijkt mij wat te simpeltjes voor in de collectie.
Afbeelding
Plaats reactie