We hebben gisteren voor de eerste keer het spel gespeeld en lopen een beetje vast op het afleggen van de kaarten. Iets wat we in de speluitleg niet kunnen vinden dus misschien dat hier iemand een tip heeft hoe hiermee om te gaan:
Situatie: ik heb nog 1 kaart van mijn stapel - deze draai ik om en hierop staat dat ik twee kaarten moet afleggen voor een bepaalde beloning. Gezien ik die niet meer heb, kan ik hiervoor hulp vragen van de andere groepen? Of kan ik deze kaart gewoon niet spelen, omdat ik niets kan afleggen?
Hoe gaan jullie hiermee om?
Paleo - speluitleg vraag inzake afleggen kaarten
Moderators: Standaard moderators, Ereleden, Website beheerders
-
Klapgeest
- PIONier
- Berichten: 2
- Lid geworden op: vr 27 okt 2023, 12:32
- Amethyst141
- Regenmaker
- Berichten: 282
- Lid geworden op: za 20 jun 2020, 11:20
Re: Paleo - speluitleg vraag inzake afleggen kaarten
Deze kaart kun je dan inderdaad niet spelen. Dit staat uitgelegd op pagina 12 van de spelregels (de achterkant) onder het kopje 'een andere speler helpen'. Hier staat dat de helpende speler de kaarten niet mag afleggen, dit moet de speler zelf doen.

-
Klapgeest
- PIONier
- Berichten: 2
- Lid geworden op: vr 27 okt 2023, 12:32
Re: Paleo - speluitleg vraag inzake afleggen kaarten
Dankjewel voor je reactie! Kunnen we hier uit de discussie en weer in het spel! 
