Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ze zijn blijkbaar goed bezig bij 999 games, want er is weer een nieuw spel op komst.
Voor zover er info over bekend is, is het een salgen-halen kaartspel, maar je moet je kaarten ook op een speciale manier voor je leggen, dus niet alle kaarten tellen mee als score.
Blijkbaar hanteert men daar een formule die het niveau van alle spellen samen op een bepaald gemiddelde vaststelt. Na De Kathedraal is dat gemiddelde fors omhoog gegaan, dus doet men er nu alles aan (Mijnenveger, Alles of Niets) om dat gemiddelde weer omlaag te krijgen
Op Carcassonne.nl is het volgende bericht verschenen naar aanleiding van Mijnenveger en dat sluit hier ook volledig op aan:
bordspeler op Carcassonne.nl schreef:
Ginola schreef:
999 games is wel aan het proberen om een veel breder publiek aan te trekken met spellen als dit, sudoku en de Taki (pesten).
Maar aan mij is het allemaal niet besteed.
Dat zie je goed. Het zou mooi zijn als ze hiermee inderdaad een groot publiek trekken. Enkele commerciële hits leveren namelijk weer financiële ruimte op voor "ons soort spellen".
Bovenstaande spel is vorig jaar uitgekomen en heet oorspronkelijk Null und Nichtig (http://www.boardgamegeek.com/game/24771)
Krijgt redelijk goede kritieken en is duidelijk van een ander kaliber dan Mijnenveger!
Dit is inderdaad een redelijk lollig slagenspelletje, via Spellink zijn er ook wel Nederlandstalige recensies te vinden. Zeker niet zo goed als Wizard of Tai Pan (al is dat laatste niet echt een slagenspel), maar best onderhoudend.