Pagina 1 van 1

El Dorado - kaarten afleggen?

Geplaatst: ma 05 jul 2021, 22:59
door Bram0546
Als er toch een topic is dan wil ik dit ook even vragen, laatst hadden we dat iemand omsingeld was met munten om verder te gaan maar diegene had alleen maar groene kaarten vast en kopen kon niet meer, wat gebeurd er dan?

Re: El Dorado

Geplaatst: ma 05 jul 2021, 23:05
door Jerome
Dan heb je jezelf flink in de nesten gewerkt.
In je startkaarten zitten sowieso munten dus dan moet je de beurt gebruiken om kaarten af te gooien en nieuwe te trekken, en dan maar hopen dat er genoeg munten tussen zitten om weg te komen.

Re: El Dorado

Geplaatst: ma 05 jul 2021, 23:16
door Bram0546
Mag je zomaar kaarten afleggen zonder een actie uit te voeren? We hebben de hele regels doorgelezen maar we kwamen tot de conclusie dat je gewoon vast zit.

Re: El Dorado

Geplaatst: di 06 jul 2021, 08:18
door PurpleHazer
Kijk in de spelregels bij Fase 2: “Heeft de speler nog kaarten in zijn hand, dan mag hij voor elk van deze kaarten apart beslissen of hij deze ook aflegt of voor zijn volgende beurt bewaart.”

“Niet-munt” kaarten zijn btw ook een halve munt waard, dus met 4 kaarten kun je een kaart van 2 munten kopen.

Opties te over!