Crowdfundingcampagne voor "Rise of the Wastelands"

Interessante nieuwtjes en spannende geruchten uit de spellenwereld.
Spellen die binnenkort gaan verschijnen

Moderators: Ereleden, Website beheerders

Forumregels
Het is niet mogelijk om hier een topic aan te maken.

Heb je zelf een nieuwssuggestie, dan mag je deze plaatsen onder de respectievelijke forumdelen:
"bordspellen", "rollenspellen", "verzamelspellen" of 'wargames'.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Bart
Beheerder
Berichten: 6660
Lid geworden op: ma 12 sep 2005, 22:51
Persoonlijke Ondertitel: Nou moe!
Zichtbare ondertitel: Persoonlijk
Locatie: Sint-Truiden - BE

Crowdfundingcampagne voor "Rise of the Wastelands"

Bericht door Bart »

De Nederlandse uitgever Wulfhorn Games lanceert zijn nieuwe bordspel 'Rise of the Wastelands' op het crowdfundingplatform Kickstarter.

pic8015346[1].jpg


In de nabije toekomst wordt de aarde getroffen door een regen van meteoren die het landschap volledig veranderen en bijna alle tekenen van beschaving vernietigen. Een paar jaar na de inslag beginnen de overgebleven overlevenden zich te verzamelen in de ruïnes van steden waar de gevolgen van de meteoren minder ernstig zijn geweest om te proberen te herbouwen wat er nog over is en een nieuwe samenleving te beginnen.

'Rise of the Wastelands' werd ontwikkeld bij Wulfhorn Games. Spelauteur is Jesus Casasola Boyero, een Spaanse bordspelontwerper die in Amsterdam woont. De illustraties zijn van de hand van Jens Lindfors uit Oostenrijk.

Spelers verkennen locaties, verzamelen kostbare grondstoffen en bouwen hun beschaving opnieuw op. Doordat tegenstanders om dezelfde middelen en territoria strijden, komt het onvermijdelijk tot conflicten.

De crowdfundingcampagne van Rise of the Wastelands loopt nog tot 11 juli. Backers kunnen kiezen tussen een retailversie en een luxeversie. Levering verwacht tegen mei 2025.

pic8015327[1].jpg
pic8223330[1].jpg


Rise of the Wastelands (Wulfhorn Games - 2025)
  • spelauteur: Jesus Casasola Boyer
  • grafisch artiest: Jens Lindfors
  • aantal spelers: 2 tot 4
  • leeftijd: vanaf 14 jaar
  • spelduur: 90 tot 120 minuten

Uitgever:
Geerius
Party Animal
Berichten: 456
Lid geworden op: wo 24 feb 2016, 19:29
Locatie: Meijel

Re: Crowdfundingcampagne voor "Rise of the Wastelands"

Bericht door Geerius »

Ik heb Rise of the Wastelands kunnen spelen op Zuiderspel, samen met 2 andere van de onze spellengroep. De maker was daar aanwezig met een prototype en na een enthousiaste uitleg hebben we een paar rondes gespeeld. Direct het spel gaan volgen en direct gebackt toen de KS online kwam.

Goed om te zien dat het spel de doelstelling al heeft gehaald.
Afbeelding
Afbeelding
Gebruikersavatar
Bart
Beheerder
Berichten: 6660
Lid geworden op: ma 12 sep 2005, 22:51
Persoonlijke Ondertitel: Nou moe!
Zichtbare ondertitel: Persoonlijk
Locatie: Sint-Truiden - BE

Re: Crowdfundingcampagne voor "Rise of the Wastelands"

Bericht door Bart »

"Rise of the Wastelands" ging eerder al voorbij zijn fundingdoel en ook een aantal 'stretchgoals' werden al gehaald. De campagne loopt nog tien dagen.
Afbeelding
Plaats reactie