Pagina 1 van 1

De kittens gaan op avontuur in Kyoto no Neko

Geplaatst: do 17 okt 2024, 18:55
door SvAtje
Keep Exploring Games heeft de eerste titel voor 2025 aangekondigd die in het voorjaar zal verschijnen: Kyoto no Neko.

IMG_0989.jpeg

In Kyoto no Neko kunnen 2 tot 4 spelers als kittens de moderne stad Kyoto in Japan verkennen aan de hand van verschillende onafhankelijke, opnieuw te spelen scenario's. In elk scenario moeten de spelers diverse missies uitvoeren die typische kattenactiviteiten weerspiegelen, zoals vriendschap sluiten met een schooljongen, een confrontatie aangaan met een agressieve zwerfkat of het stelen van voedsel van andere spelers. Gedurende het spel zullen de spelers zich ontwikkelen, hun vaardigheden verbeteren en nieuwe delen van de kaart ontdekken door over struiken en daken te klimmen.

IMG_0990.webp

Met behulp van een vaardigheidssysteem kunnen spelers interactie hebben met zowel de menselijke als de dierlijke inwoners van Kyoto. Elke speelbeurt biedt de mogelijkheid om iets nieuws over de stad te leren, aangezien spelers elementen onthullen variërend van kleine insecten tot specifieke objecten en bewoners van Kyoto.

Kyoto no Neko is ontworpen door Cédric Milet en het artwork is verzorgd door Jérémy Fleury
  • Spelers: 2-4 spelers
  • Leeftijd: vanaf 8 jaar
  • Speelduur: 30-45 minuten
Website uitgever:

Re: De kittens gaan op avontuur in Tokyo no Neko

Geplaatst: do 17 okt 2024, 19:32
door Duiker
*Kyoto no Neko :wink:

Re: De kittens gaan op avontuur in Kyoto no Neko

Geplaatst: do 17 okt 2024, 19:47
door SvAtje
Dank. Naamfout in de titel gekorrigeerd.

Re: De kittens gaan op avontuur in Kyoto no Neko

Geplaatst: vr 15 aug 2025, 12:24
door Duiker
Vanaf vandaag verkrijgbaar! :D Op onze site en bol.com, de meeste winkels hebben 'm nog niet maar dat komt volgende week wel.