Gebruikersnaam:   Wachtwoord:
Zomerspel 2024

Geef waardering Link suggereren

Zoeken 0 - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z 4020 spellen aanwezig!

Afbeelding Informatie Waardering
Beestenveiling
Categorie: Familiespel
Uitgegeven in: 2006
Uitgever: University Games
Link uitgever: http://www.universitygames.nl/
Auteur: Reiner Knizia
Illustrator: Björn Pertoft, Markus Wagner
5.4

  Geluk 5 / 10   Strategie 5 / 10
  Speelduur 30 minuten   Leeftijd vanaf 8 jaar   Aantal spelers 3 - 5
13 Reacties
Beschrijving Kennisbank
De spelers kruipen in de huid van excentrieke verzamelaars en proberen zoveel mogelijk zeldzame dieren te bemachtigen door het handig bieden met kaarten. Geen artikelen
Links
BGG link: Boardgamegeek

Plaats een nieuw onderwerp
Onderwerpen
 Onderwerpen   Auteur   Reacties   Bekeken   Laatste bericht
Er zijn geen onderwerpen of berichten voor dit spel.

Plaats een nieuw onderwerp

Beestenveiling - Reacties (13)
Geplaatst: wo 20 feb 2008, 10:31
Avatar gebruiker
Ik heb zeer zware bedenkingen bij dit 'spel'. Niet omdat het slecht is uitgevoerd of omdat de regels onduidelijk zijn, maar omdat a) het degene beloont die niet verloor en b) niets, maar dan ook helemaal niets wat je doet met zekerheid een verbetering van je eigen positie inhoudt. De vraag voor mij is gewoon waar in het doosje het *spel* zit, en als dat er niet inzit, waarom er dan grondstoffen en energie zijn verkwist om het te maken? Ik geef het een 2 omdat ik nog een keer wil proberen wat er gebeurt als ik gewoon kaarten willekeurig speel, maar eigenlijk is het een '1'.
2
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek

Geplaatst: vr 21 maart 2008, 14:11
Een vrolijk spel wat bij ons aan tafel soms voor heel wat hilariteit kan zorgen. Het speelt makkelijk weg en duurt ook niet lang. Aardig voor af en toe.
6
Omhoog
 Profiel

Geplaatst: di 12 aug 2008, 12:31
Avatar gebruiker
Geweldig biedspel. Dat je met een paar kaarten zo'n heerlijk spel kunt maken. Mag eigenlijk in geen verzameling ontbreken.
8
Omhoog
 Profiel   Twitter

Geplaatst: vr 20 feb 2009, 11:53
Avatar gebruiker
Beestenveiling biedt heel wat spanning: welke dieren komen er nog, hoeveel geld moet je overhouden, welk slecht dier kun je beter mijden en welke moet je nemen om de anderen armer te maken? Pittige beslissingen voor zo’n klein spelletje. Beestenveiling is een aanrader voor iedereen die wel van biedspelletjes houdt, en neigt in dat geval zelfs naar een 8. Als dat niet je kopje thee is of als je niet tegen een onzeker lot kunt terwijl je denkt het best goed te doen, kun je het beter laten liggen.
6
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek  Twitter

Geplaatst: za 06 nov 2010, 14:58
Avatar gebruiker
Aardig biedspel met leuke tekeningen. Maar lang niet zo goed als koehandel.
6
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek

Geplaatst: di 26 apr 2011, 07:50
Avatar gebruiker
Wat kan ik hier van zeggen? Wie van biedspelletjes houdt zal zich in dit spel wel kunnen vinden. Ik vond hem vrij flauw gezien hef feit dat het bijna niet uit lijkt te maken wat je doet.
5
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek  Twitter  Facebook

Geplaatst: wo 08 aug 2012, 13:19
1 keer gespeeld. Flauw biedspelletje.
3
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek

Geplaatst: ma 27 aug 2012, 14:04
Avatar gebruiker
Wel aardig, maar blijft je niet bij. Niemendalletje dus, maar kan eventueel als tussendoortje.
5
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek

Geplaatst: zo 04 aug 2013, 15:10
Grappig op het moment zelf maar is geen spel dat ik vaak ga spelen
6
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek

Geplaatst: vr 22 jun 2018, 20:04
Grappig biedspelletje, speelt lekker vlot weg en duurt niet zo lang. Zou dit 100x liever spelen dan koehandel.
6
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek   Facebook

Geplaatst: ma 01 aug 2022, 09:31
Avatar gebruiker
Lang geleden dat ik dit spel van Dr. Knizia nog gespeeld heb, maar is zeker een leuk biedspel.
6
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek

Geplaatst: wo 10 aug 2022, 17:46
Avatar gebruiker
Prima filler van dr. Knizia. Ik heb de High Society uitgave met prachtig art nouveau artwork. Deze leggen we graag op tafel na een groter spel. De spelregels dat de grootste uitgever sowieso verliest is een erg leuke spelregel waardoor het spel ook spannend blijft tot het eind.
7
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek

Geplaatst: di 16 aug 2022, 00:00
Avatar gebruiker
4
Omhoog
 Profiel  BoardGameGeek  Twitter

[ Gebruikersvoorwaarden | Privacybeleid | Cookiebeleid ]

Ondersteund door:
phpBB®