Aloha

6.5

5 / 10

5 / 10

2 - 5

45 minuten

vanaf 10 jaar

Het is 1960 en het eilandtoerisme groeit explosief. Je neemt de rol van zakenman op je en hebt de taak om nieuwe reislocaties voor je reisbureau te vinden. Op een paradijselijk eiland probeer je de meeste locaties op de belangrijkste stranden vast te leggen. Maar als je teveel risico neemt, bestaat de kans dat je geen succes behaalt tijdens je onderneming.
  • Spelbijlagen

  • Er zijn geen bijlagen voor dit spel gevonden
  • Onderwerpen

  • Onderwerpen
    Onderwerpen
    Nox' Spellenzolder - Aloha
    door Bastiaan_Nox »
    Reacties
    1
    Weergaves
    217
  • Waarderingen

    martrim

    6

    Gebruikersavatar
    Mac-S
    Beetje vreemde mengelmoes tussen push-your-luck en een meerderhedenspel. Niet onaardig, maar waarschijnlijk te oncontroleerbaar om langdurig te boeien.

    6

    Gebruikersavatar
    Enrico
    Aloha is een typisch familiespel: beperkte speelduur, geen diepe strategie en een geluksfactor. Voor veelspelers is het meer een tussendoortje. Als je met deze insteek dit spel gaat spelen, dan is het een prima vermaak.

    7

    miephenkharry
    Als tussendoortje is dit wel een aardig spelletje. Je moet een beetje geluk hebben in het draaien van de tegels, maar zo zijn er tal van spellen. Als dit je niet uitmaakt heb je een leuk spelletje. Na een beetje zoeken kun je hem ook voor een alleraardigst prijsje krijgen (heb hem voor € 5,- op de kop getikt, en voor dit geld valt het zeker niet tegen).

    7