In de Ban van de Ring: Sauron

7.3

5 / 10

9 / 10

3 - 6

90 minuten

vanaf 12 jaar

Dit is de tweede en laatste uitbreiding, waarin een van de spelers de rol van Sauron op zich neemt. Hij bestookt de anderen met zijn duistere krachten. Het Reisgezelschap wordt geconfronteerd met de Zwarte Ruiters; zij gaan nu zelf op pad om de Ring, de bron van alle macht, van het Reisgezelschap terug te kapen.
  • Spelbijlagen

  • Er zijn geen bijlagen voor dit spel gevonden
  • Onderwerpen

    Er zijn geen onderwerpen of berichten voor dit spel.
  • Waarderingen

    lordyazos
    mindere uitbreiding ik vond de andere leuker

    6

    hoelegang

    8

    Gebruikersavatar
    pleunie.william
    Voorlopig met een cijfer gewaardeerd, m'n mening komt eventueel later nog...

    6

    Gebruikersavatar
    P.T.
    Prima uitbreiding op het reeds fantastische basisspel. Helaas heeft ook deze uitbreiding dezelfde problemen als het basisspel. Gaten en onduidelijkheden in de spelregels.

    Desalniettemin speelt het spel leuk weg en zijn er extra factoren om rekening mee te houden. Ik ben echter toch meer fan van de uitbreiding "Vrienden en Vijanden".

    7

    Gebruikersavatar
    rober
    Leuke uitbreiding zodat je het toch kunt spelen met de éne speler die niet van cooperatieve spellen houd.

    7

    Gebruikersavatar
    Bartjes!
    Erg leuke uitbreiding waarbij één van de spelers in de huid van Sauron krijgt en je niet meer allemaal samen tegen het spel speelt; nee, vanaf nu is het één tegen allen...! Topper!

    9

    Gebruikersavatar
    Peter Hein
    Leuke uitbreiding die het spel nog moeilijker maakt dan het al is. Aan die extra tegels ben ik nog niet toe! Het is voor de verandering wel eens leuk om met Sauron tegen de rest te spelen, maar daarmee verdwijnt het samenwerkingselement wel een beetje.

    8