Machi Koro: Metropool

6.2

6 / 10

7 / 10

2 - 4

40 minuten

vanaf 10 jaar

Je hebt het helemaal voor elkaar! Onder jouw bestuur is Machi Koro uitgegroeid tot een grote stad. De meeste inwoners zijn echter wel weer toe aan iets nieuws. Nieuwe uitgaansmogelijkheden, een nieuwe baan en sommige inwoners zelfs aan een nieuwe woning. Jij ziet natuurlijk kansen om je stad uit te breiden en te laten groeien tot een heuse metropool! Aan de rand van de stad is wel ruimte voor een aantal wijngaarden, die kunnen dan gelijk leveren aan de chique Franse restaurants en de exclusieve clubs. In de stad kan een aannemer aan de slag om ruimte te maken voor nieuwe bedrijven. En voor de kleine beurs is er altijd een kruidenier te vinden of een pandjeshuis waar men zijn eigendommen kan belenen. Machi Koro: Metropool is de tweede uitbreiding voor het populaire spel Machi Koro. Naast een hoop nieuwe gebouwen, wordt er ook een geheel nieuw spelmechanisme geïntroduceerd, waarmee je gebouwen kunt sluiten. Een uitgelezen kans om je concurrenten flink dwars te zitten!
  • Spelbijlagen

  • Er zijn geen bijlagen voor dit spel gevonden
  • Onderwerpen

  • Onderwerpen
    Onderwerpen
    Machi Koro: De metropool
    door ozymandias »
    Reacties
    21
    Weergaves
    2971
  • Onderwerpen
    Onderwerpen
    Heerlijk Spelen nummer 4
    door Bordspeler.nl »
    Reacties
    2
    Weergaves
    1382
  • Onderwerpen
    Onderwerpen
    Machi Koro Metropool
    door Bordspeler.nl »
    Reacties
    12
    Weergaves
    2660
  • Onderwerpen
    Onderwerpen
    Nox' Spellenzolder - Machi Koro "Metropool"
    door Bastiaan_Nox »
    Reacties
    1
    Weergaves
    972
  • Onderwerpen
    Onderwerpen
    Machi Koro Metropool: Pandjeshuis
    door Joverowa »
    Reacties
    5
    Weergaves
    1475
  • Onderwerpen
    Onderwerpen
    Machi koro + uitbreiding de moeite
    door Geurt »
    Reacties
    34
    Weergaves
    7442
  • Waarderingen

    Darren

    7

    Gebruikersavatar
    Alterno
    Uitbreiding op Machi Koro (en Machi Koro - Haven). Gevalletje 'toeters en bellen'.

    Speel Machi Koro met de spelregels uit de uitbreiding 'Haven' of 'Metropool'. Het toevoegen van één of beide uitbreidingen is optioneel; maakt het spel wat langer, maar niet persé vervelender.

    6

    jazoe
    Basis is voldoende. Geen nood aan deze uitbreiding.

    6

    hoelegang

    7

    theonadine

    7

    Gebruikersavatar
    Pura Vida
    Wordt een beetje gekkigheid met al die nieuwe gebouwen. Hoeft er niet per se bij voor mij.

    4

    lordyazos
    Nope, niet de uitbreiding die we nodig hadden...

    3

    Gebruikersavatar
    Bart
    Het zal wel aan mij liggen, maar deze uitbreiding geeft me aanzienlijk minder spelplezier dan het origineel en uitbreiding De Haven.

    5

    Gebruikersavatar
    BaSL

    8

    EdlihB
    Iets minder leuke uitbreiding dan de Haven vinden wij persoonlijk, al speelt het spel wel veel toffer met alle uitbreidingen erbij.

    7

    Gebruikersavatar
    sameline
    Een must-buy. Nu een week in huis en al een flink aantal potjes gespeeld. Het spel is snel te winnen met een grote portie geluk of het duurt vele beurten en je ziet de ander je inhalen.
    De nieuwe kaarten zoals het pandjeshuis en de brouwerij (eindelijk een multiplier voor de koffiekopjes) bieden mogelijkheden die De Haven nog niet had. Er is nu ook een kaart om munten te sparen en zo een korting te krijgen bij het omdraaien van de bezienswaardigheden.
    Zeer vermakelijk en daarom weer een 8!

    8