Advertentieblocker gedetecteerd: Onze website is mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Vragen wij u vriendelijk uw advertentieblocker uit te schakelen ter ondersteuning van onze site.
Bij Clash of Cultures (zeker bij uitbreiding) zijn er heel veel kaarten en poppetjes en moet je goed puzzelen om alles in de doos te krijgen
Age of Empires III heeft ook veel materiaal (maar een oversized doos :p )
Piraten en Kooplui kan ook nog wel tellen qua materiaal en speelstukken.
Ik weet niet of Agricola al is vermeld, maar daar zijn toch ook veel stukjes en volle doos!
Imperial 2030 en Robinson Crusoe krijgen van mij gewoon een eervolle vermelding, gezien er wel wat materiaal is, maar de doos toch niet bomvol zit.
Mac-S schreef:Ik vind Agricola, Orleans, Legenden van Andor, Small World, Noblemen en Nieuw Amsterdam allemaal niet gewichtig genoeg voor deze poll. Dat zijn toch allemaal standaard-formaten met een redelijk normale inhoud.
De op zegt 'enorm goedgevulde spellendozen'. Sorry, maar in mijn dozen van Noblemen en Nieuw Amsterdam krijg ik het materiaal maar met moeite terug in de doos, bij Noblemen staat het deksel zelfs ietsje hoger. Die lijken me dus perfect te passen en qua gewicht kunnen ze ook tellen met al dat hout en dik karton.
SPELHAMELS BEERSE:
Elke 1ste zaterdag en 3de vrijdag vd maand: gratis spelavond in WZC Heiberg in Beerse!
meer info op onze website en Facebook [WIM]
Teveel om op te noemen. Vooral de spellen van GMT zitten vaak overvol.
Een selectie:
* 18C2C
* 18OE: On the Rails of the Orient Express
* Advanced Squad Leader
* Antiquity
* Caverna
* Commands & Colors: Ancients
* Commands & Colors: Napoleonics
* Dead of Winter
* Dominant Species
* Fire in the Lake, of een willekeurig ander spel uit de COIN-series
* Food Chain Magnate
* Mega Civilization
* Navajo Wars
* Roads & Boats
Toch nog lastig. Het zal voor veel spellen in de lijst lastig zijn om stemmers te vinden - dat was bij de kleine spelletjes poll natuurlijk anders. Ga me toch bezinnen op een andere Versus.
BaSL schreef:Toch nog lastig. Het zal voor veel spellen in de lijst lastig zijn om stemmers te vinden - dat was bij de kleine spelletjes poll natuurlijk anders. Ga me toch bezinnen op een andere Versus.
Een "speelduur 3+ uren"-poll ? Zal ongetwijfeld ook nog een hele lijst worden, maar wel een makkelijker criterium om op te selecteren wellicht?