Advertentieblocker gedetecteerd: Onze website is mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Vragen wij u vriendelijk uw advertentieblocker uit te schakelen ter ondersteuning van onze site.
Vandaag 28 april 2018 is het International Table Top Day 2018. Vorig jaar reisde ik naar Antwerpen waar een mooi evenement georganiseerd werd. Dit jaar probeerde ik in Nederland een evenement te vinden en het lijkt erop dat deze dag, in het leven geroepen door Geek & Sundry, in Nederland nog groeipotentieel heeft. Ook op ons mooie forum lees ik er weinig over.
Ik ben daarom nieuwsgierig:
1) Ken je ITTD?
2) Besteed je er aandacht aan en zo ja hoe?
3) in welke stad besteed je er aandacht aan?
Instagram @movetherobber
Benieuwd naar wat ik recent speelde?
Ik ken het fenomeen via Instagram, waar ik nu actiever ben. Ik doe er zelf niet aan mee helaas, het toeval wil dat vandaag een vriend van mij jarig is. Hopelijk kan ik volgend jaar wel wat organiseren.
1. Nog nooit van gehoord. Het klinkt groots.
2. Bij deze, en met dit antwoord verzeker ik me van een verwittiging als er meer informatie komt in deze draad.
3. Mijn bank waarop ik nu zit met de iPad in de hand, staat in Eindhoven. Geen idee of die internationale dag hier leeft. Het is een behoorlijk internationale stad, dat dan weer wel.
Ik heb weinig activiteiten gezien, dit jaar. Toch enkele:
- The Playground uit Antwerpen voorziet een speelsessie in de brouwerij De Koninck.
- Spellenclub De Spelmaeckers geeft 10 spellen weg op hun spelavond van vanavond.
- Spelhuis was van plan om een groots evenement op te zetten in Zonhoven, maar heeft laattijdig moeten annuleren omwille van te hoge kosten voor de locatie.
Wij hebben met spellenclub 'De Vrolijcke Gans' gespeeld in overdekt winkelcentrum Gansehof in Coevorden. Voornamelijk met een harde kern van 4 personen. Wat vooral opviel: ontzettend goed licht. Dus we hebben ons voorgenomen om nog eens vaker daar ten overstaan van het publiek te gaan spelen. Met koopzondagen of zo. Leuk tapijtje op de vloer, grote kamerplant. Want wel een nieuw lid weten te scoren.
hermanroozen schreef:
Wij hebben met spellenclub 'De Vrolijcke Gans' gespeeld in overdekt winkelcentrum Gansehof in Coevorden. Voornamelijk met een harde kern van 4 personen. Wat vooral opviel: ontzettend goed licht. Dus we hebben ons voorgenomen om nog eens vaker daar ten overstaan van het publiek te gaan spelen. Met koopzondagen of zo. Leuk tapijtje op de vloer, grote kamerplant. Want wel een nieuw lid weten te scoren.
Leuk zeg!
Met Het Bord Plakt ook weleens in de publieke ruimte gespeeld; je hebt al snel een groep nieuwsgierige toeschouwers. Leuk dat het een nieuw lid heeft opgeleverd, juist op ITTD!
Instagram @movetherobber
Benieuwd naar wat ik recent speelde?
mazinho schreef:
Met Het Bord Plakt ook weleens in de publieke ruimte gespeeld; je hebt al snel een groep nieuwsgierige toeschouwers.
Is het niet juist de bedoeling van ITTD dat je bordspellen speelt in de publieke ruimte? Dat is tenminste wat ik er van begrepen heb. En wat het voor mij ook anders maakt dan een reguliere spellendag of -avond in een winkel of café.
In het verleden al geprobeerd speldagen te plannen op deze dag.
- Valt altijd rond Koningsdag en dus vervelend in NL. Ook dan vaak schoolvakantieperiode dus.
- Ze hebben al een keer de datum verschoven, of hij werd veel te laat bekend gemaakt, dan kun je er als vereniging niet meer op in springen.
- Mocht ik wel een speldag plannen op toevallig deze datum vermeld ik deze dag er zeker bij, maar is dan meer toeval als gepland om bovenstaande redenen.
- Ik heb het evenement wel op FB gedeeld maar zou daar veel eerder als evenement door iemand aangemaakt moeten worden. Volgend jaar beter...