Legacy voor 2

Tweepersoonsspellen en spellen met twee

Moderators: Standaard moderators, Website beheerders, Ereleden

Gebruikersavatar
pinokio1993
Veenboer
Berichten: 178
Lid geworden op: di 21 nov 2017, 20:24

Legacy voor 2

Bericht door pinokio1993 »

We willen graag eens een legacy-ervaring. We spelen altijd met 2 spelers, zijn er legacy spelen die je met 2 personen fijn kan spelen? Het thema is niet belangrijk.
We spelen graag rajas van de ganges, targi, jambo, berenpak, agricola, ticket to ride, terraformig mars,...
Afbeelding

Labels:
Gebruikersavatar
Edwin84
Elfenkoning
Berichten: 3080
Lid geworden op: vr 17 okt 2014, 19:45
Locatie: Etten-Leur

Re: Legacy voor 2

Bericht door Edwin84 »

Je zou dan eventueel Charterstone kunnen spelen.

Dat is met 2 te doen en je kunt met een Automa spelen.


Wat ik zelf eenngoed alternatief vind, minder duur maar iets minder leuk met 2 is Fabelfruit.
Gebruikersavatar
MADG0BLIN
Stamhoofd
Berichten: 595
Lid geworden op: di 19 nov 2013, 19:51
Zichtbare ondertitel: Persoonlijk
Locatie: Emmeloord

Re: Legacy voor 2

Bericht door MADG0BLIN »

Pandemic legacy is prima te spelen met 2. Ik vond het een fantastische ervaring.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Jerome
Gouverneur
Berichten: 2252
Lid geworden op: vr 25 nov 2005, 22:39
Zichtbare ondertitel: Persoonlijk
Locatie: Eindhoven

Re: Legacy voor 2

Bericht door Jerome »

Edwin84 schreef: Je zou dan eventueel Charterstone kunnen spelen.

Dat is met 2 te doen en je kunt met een Automa spelen.


Wat ik zelf eenngoed alternatief vind, minder duur maar iets minder leuk met 2 is Fabelfruit.
Charterstone is echt niet goed met twee. Veel te random door die automa’s.
Gebruikersavatar
pieter.schutz
Geheim Genootschap
Berichten: 1028
Lid geworden op: di 08 mei 2012, 11:16
Locatie: De Meern

Re: Legacy voor 2

Bericht door pieter.schutz »

Jerome schreef: Charterstone is echt niet goed met twee. Veel te random door die automa’s.

het is eigenlijk ook niet echt goed met meer... :shh:
Afbeelding
Gebruikersavatar
finalstruggle
Geheim Genootschap
Berichten: 1069
Lid geworden op: ma 16 mar 2009, 21:16
Locatie: Nijmegen

Legacy voor 2

Bericht door finalstruggle »

Charterstone was een zware domper, raad het niemand aan.

Wij spelen nu pandemic legacy seizoen 1 met zijn 3en maar met 4 karakters. Je zou dus eventueel dit ook met 2x2 verdeling van personages.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Gebruikersavatar
Mistharfare
Website beheerder
Berichten: 2530
Lid geworden op: wo 14 jan 2009, 04:19

Re: Legacy voor 2

Bericht door Mistharfare »

Vind Charterstone erg vermakelijk middels Steam.
Gebruikersavatar
Ekni
Meeple
Berichten: 16
Lid geworden op: zo 31 mei 2020, 09:56
Locatie: Lebbeke

Re: Legacy voor 2

Bericht door Ekni »

Wij speelden pandemic legacy 1 en 2 met twee. We speelden wel elk met 2 karakters zodat het leek alsof we met 4 waren. Fijn als er toch een extra karakter doet wat je voor ogen hebt.

Een aanrader voor 2 spelers vind ik toch Clank Legacy. We hebben deze in januari in een mum van tijd afgerond. Leuk verhaal en super verslavend. Het verdriet was groot bij het einde, net zoals een goed boek waarbij je wenst dat er nog 1000 pagina’s extra zijn.
AstridvE
Jakkiebak!
Berichten: 73
Lid geworden op: di 03 dec 2019, 09:11

Re: Legacy voor 2

Bericht door AstridvE »

Aon's End Legacy is goed met twee spelers. Ik had al basis Aeon's End gespeeld. Voor de vriendin waar ik het mee speelde was het de eerste Aeon's End, en zij vond het ook erg leuk.
Gebruikersavatar
liefde_is
Veenboer
Berichten: 187
Lid geworden op: wo 25 okt 2006, 19:11
Locatie: deurne nl

Re: Legacy voor 2

Bericht door liefde_is »

My city kun je zeer goed met 2 spelers spelen. Is een spel met tetrisstukken waarbij de regels telkens iets veranderen en je ook speelt voor de overal winst.
Gebruikersavatar
larsje86
Hazelnoot Ridder
Berichten: 633
Lid geworden op: za 09 feb 2013, 09:58
Zichtbare ondertitel: Persoonlijk
Locatie: Dordrecht

Re: Legacy voor 2

Bericht door larsje86 »

Pandemic Legacy Seizoen 1 met 2 spelers (elk 1 karakter) gespeeld erg goed bevallen nu bezig met Seizoen 0 met 3 spelers, makkelijker zou ik zeggen.

Vind Seizoen 0 persoonlijk leuker, maar beide goede keuzes. Voor de rest niet veel legacy spellen gespeeld.
Afbeelding
bRahmsie
PIONier
Berichten: 4
Lid geworden op: ma 28 dec 2020, 17:44

Re: Legacy voor 2

Bericht door bRahmsie »

liefde_is schreef: My city kun je zeer goed met 2 spelers spelen. Is een spel met tetrisstukken waarbij de regels telkens iets veranderen en je ook speelt voor de overal winst.
Volledig akkoord. Hier recent ook begonnen met My City, en we staan nu al te popelen om een nieuw hoofdstuk te spelen. Zeker een aanrader als instapper in legacy-games. :thumbup:
Gebruikersavatar
Stijnhoofd
El Capitan
Berichten: 1452
Lid geworden op: do 06 jul 2017, 14:59
Persoonlijke Ondertitel: Stidjen Plays Solo
Zichtbare ondertitel: Persoonlijk
Locatie: Hapert

Re: Legacy voor 2

Bericht door Stijnhoofd »

Toevallig, dit draadje, wilde net een soortgelijke vraag stellen!

Mijn vriendin en ik zijn nu bezig met Pandemic Legacy S01 en beleven daar veel plezier aan. Van tevoren hadden we afgesproken dat we per 'sessie' maar één maand zouden doen om er niet te snel doorheen te gaan, maar ik moet haar nu echt remmen - afgelopen weekend wonnen we februari in 1x, toen gelijk door naar een winst in maart, en toen wilde zij nog verder in april. Ze vindt het vooral leuk om al die doosjes open te doen en stickers te plakken, dus ik houd dit draadje goed in de gaten voor spellen die aan die eisen voldoen (evenals de eisen 'liefst Nederlandstalig' en 'liefst coop').
Recent speelde ik...

Afbeelding
seulcontretous
PIONier
Berichten: 2
Lid geworden op: di 15 aug 2017, 00:26

Re: Legacy voor 2

Bericht door seulcontretous »

Hier Pandemic en My City uitgespeeld. Beiden zeer goed met 2 spelers. En My City kun je 2 keer als legacy doen met 2 spelers, dus ik plak er nog een ronde achteraan met m'n oudste zoon. Daarna kun je nog verder spelen maar ik ben er dan wel weer klaar mee denk ik.

Was al aan het nadenken over een geschikt vervolg maar nog niet gevonden..
Gebruikersavatar
maxitaxi777
Maarschalk
Berichten: 4111
Lid geworden op: di 19 jun 2012, 09:43
Persoonlijke Ondertitel: Zwarte Piet
Zichtbare ondertitel: Persoonlijk

Re: Legacy voor 2

Bericht door maxitaxi777 »

Ekni schreef: Een aanrader voor 2 spelers vind ik toch Clank Legacy. We hebben deze in januari in een mum van tijd afgerond. Leuk verhaal en super verslavend. Het verdriet was groot bij het einde, net zoals een goed boek waarbij je wenst dat er nog 1000 pagina’s extra zijn.
Dit onderschrijf ik volledig! Nu heb ik geen andere legacy's gespeeld, puur en alleen Clank! met twee, maar wát een ervaring. Wij waren inderdaad ook haast in rouw dat het afgelopen was...