Advertentieblocker gedetecteerd: Onze website is mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Vragen wij u vriendelijk uw advertentieblocker uit te schakelen ter ondersteuning van onze site.
Interessante nieuwtjes en spannende geruchten uit de spellenwereld.
Spellen die binnenkort gaan verschijnen
Moderators:Website beheerders, Ereleden
Forumregels
Het is niet mogelijk om hier een topic aan te maken.
Heb je zelf een nieuwssuggestie, dan mag je deze plaatsen onder de respectievelijke forumdelen:
"bordspellen", "rollenspellen", "verzamelspellen" of 'wargames'.
Bij DSV Games verscheen vrijdag het kaartspel Movie Fight van spelauteur Michal Peichl (Forestry). In Movie Fight nemen spelers de rol aan van een bioscoopeigenaar die probeert de meest succesvolle filmprogrammering samen te stellen.
In twaalf rondes bouwen spelers hun eigen bioscoop op door kaarten te verzamelen en te plaatsen. Elke kaart is dubbelzijdig en kan worden ingezet als film of als bezoeker. Bezoekerskaarten bevatten specifieke wensen waaraan de bioscoop moet voldoen om punten te scoren, terwijl filmkaarten speciale effecten activeren die ook invloed kunnen hebben op medespelers. Het doel is om met slimme combinaties zoveel mogelijk overwinningspunten -aangeduid als popcorn- te verzamelen.
Movie Fight is een toegankelijk kaartspel met kaartensets verzamelen en open drafting, waarbij spelers strategisch kaarten kiezen uit een gedeeld aanbod. Het spel bevat 65 entertainmentkaarten, vijf bioscooptegels en materiaal en regels voor een solomodus.
Ik heb deze afgelopen week gespeeld. Wel de Engelse versie.
Leuk spelletje waarbij je de kaarten op meerdere manieren kunt gebruiken. Als gast of als film.