Advertentieblocker gedetecteerd: Onze website is mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Vragen wij u vriendelijk uw advertentieblocker uit te schakelen ter ondersteuning van onze site.
Ik heb het carcassonne spel en de gewone uitbreiding, daar zitten dus rivier tegels bij. Maar nu komen we elke keer niet uit.
Moet je die rivier tegels als eerste neerleggen dan verder met de gewone tegels, of kunnen de rivier tegels gewoon te gelijk met de andere tegels gebruikt worden?
De rivier vervangt de starttegel.
Je legt dus eerst de rivier neer (me rde mogelijkheid om er horigen op te zetten) en daarna ga je verder met de andere tegels.
Mocht je meer vragen hebben over carcassonne, bezoek dan ook een www.carcassonne.nl
De rivier is idd ter vervanging van de starttegel. Let er wel op dat U-bochten niet mogen en dat de bron en het meer neutrale tegels zijn waarop geen horigen gezet mogen worden. Anders krijg je direct zo'n grote weien die je makkelijk kan claimen.