weinig volk, dus goed te doen om wat spelletjes uit te proberen.
ik hoop dat de rivier 2 de moeite is, want je verliest uiteindelijk veel tijd met het spelen van spellen waar je mss niet zo in geïnteresseerd bent, terwijl je die tijd wel nuttiger kan gebruiken.
chizo rising wilden we uiteindelijk toch al proberen net als amazone, maar die 3 andere spellen waren niet echt de moeite vond ik.
ik denk niet dat er op zondag veel riviers zullen uitgedeeld worden, of je gaat niet veel andere spellen te zien krijgen..
mesopotamië was een aangename verrassing en hebben we dan ook maar meteen meegenomen voor verdere "testing"

that's live was wel een leuke tussenspelletje, zeker leuk om na een avond spelen nog snel op tafel te leggen.
eufraat en tigris kaartspel, leek me maar een zwak aftreksel van het bordspel.
en dan plots de melding "het is 17.45.." aaaaahhhh al zo laat?
koopjes waren er niet echt. een 2e-hands elfenland zien staan voor dezelfde prijs van een nieuwe??????
"als je voor .. euro kocht krijg je een lotje waarmee je ... kunt winnen".. geef mij dan maar een vaststaande korting.
uiteindelijke opbrengst:
- mesopotamië voor 28 (ofzo)
- carca uitbreiding, fee-draak: 13 euro
- machia uitbreiding 2e- hands voor 6.5 (de oude karakterkaarten ontbreken wel)
- de rivier 2
het had wat meer mogen zijn!
Noira