DND 5e groep of spelers gezocht in Soest/Bilthoven

voor eenzame RPG-spelers die verwante zielen zoeken

Moderators: Standaard moderators, Website beheerders, Ereleden

Bob Darkfury
PIONier
Berichten: 2
Lid geworden op: zo 23 jun 2019, 00:15

DND 5e groep of spelers gezocht in Soest/Bilthoven

Bericht door Bob Darkfury »

Omdat helaas mijn huidige groep gaat stoppen (1 speler heeft geen zin meer, en daardoor is de party nu te klein geworden) ben ik op zoek naar een nieuwe groep.

Huidige sessie was ik DM, en heb Storm Kings Thunder, Alagorans Gem en een homebrew gerund (alles in zelfde, doorlopende sessie).

Heb een keukentafel in Soest en een bedrijfsruimte in Bilthoven waar gespeeld zou kunnen worden.

Zou ook graag weer eens als speler meedoen, dus aansluiten bij een bestaande groep die nieuw adventure start lijkt me ook gaaf.

Ben m39, leeftijd/geslacht/ervaring andere spelers maakt mij weinig uit, als we maar gezellige avonden kunnen hebben. Bij voorkeur om de week of om de twee weken een sessie van een avond.

Ps. Ik denk redelijk ver vooruit, starten na de zomervakantie.
Yaddy
Uno
Berichten: 1
Lid geworden op: zo 23 jun 2019, 13:08

Re: DND 5e groep of spelers gezocht in Soest/Bilthoven

Bericht door Yaddy »

Hey Bob,

Ik woon in Soest, ben 40, man, heb geen ervaring, maar wil het al een hele tijd eens proberen. Wel als speler, DM-men komt er misschien ooit van als ik later groot ben.

Wellicht zijn er meer mensen die interesse hebben en kunnen we een nieuwe groep beginnen.

Groeten,
Oscar
Bob Darkfury
PIONier
Berichten: 2
Lid geworden op: zo 23 jun 2019, 00:15

Re: DND 5e groep of spelers gezocht in Soest/Bilthoven

Bericht door Bob Darkfury »

Eén is een begin, maar nog geen party.

Meer mensen interesse?
Mimsie
PIONier
Berichten: 3
Lid geworden op: za 13 jul 2019, 02:30

Re: DND 5e groep of spelers gezocht in Soest/Bilthoven

Bericht door Mimsie »

Hey, is Baarn ook een optie?
Ik heb spelers ervaring en wil graag DM zijn.
Ik heb alleen de boeken etc niet voor deze groep. Dus mochten jullie de boeken hebben en de mogelijkheid hebben om in Baarn te spelen dan doe ik graag mee! Mijn moeder wil dan waarschijnlijk ook meedoen en m'n partner misschien ook.