Advertentieblocker gedetecteerd: Onze website is mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Vragen wij u vriendelijk uw advertentieblocker uit te schakelen ter ondersteuning van onze site.
Tijdens onze releaseparty van Beetle to the Bubble in Rotterdam in klein gezelschap is er door lokale omroep Open Rotterdam een erg mooi verslag gemaakt. hieronder het bericht + Link naar video.
Rotterdammers Paul en René hebben voor het eerst een heus bordspel uitgegeven. Rotterdamse bordspelliefhebbers testen het vast uit.
De twee kersverse speluitgevers kennen elkaar al vanaf kinds af aan: “We speelden vroeger al spelletjes bij elkaar, bij Paul op zolder zaten we avonden lang Shogun te spelen, zo is het een beetje ontstaan”, zegt René over hun liefde voor bordspellen.
Jeroen is de bedenker van het spel Beetle to the bubble, hij kwam op het idee door pokerchips: “Ik stapelde ze op elkaar en bewoog er mee, en dacht toen ‘daar kan ik daar een racespel van maken’.” Na het tientallen keren spelen van het spel en regels aangepast te hebben is daar uiteindelijk het spel uitgekomen.
Het is lekker rumoerig in de ruimte waar het spel door verschillende groepen gespeeld wordt, “als spel ontwerper is dat toch wel waar je het voor doet, dat je een kamer binnenloopt en vijftien mensen vol enthousiasme het spel aan het spelen zijn”.
Leuk. Ik heb hem op Spiel gespeeld en direct meegenomen. Leuk spel en af en toe lekker gemeen. Iedereen met wie ik hem intussen heb gespeeld vind het leuk, een prima spel afgeleverd.
MADG0BLIN schreef:
Leuk. Ik heb hem op Spiel gespeeld en direct meegenomen. Leuk spel en af en toe lekker gemeen. Iedereen met wie ik hem intussen heb gespeeld vind het leuk, een prima spel afgeleverd.