Pagina 1 van 1

Twee nieuwe breinbrekers in de reeks 999 Solo

Geplaatst: di 24 jun 2025, 08:03
door Bart
Een jaar geleden kondigde 999 Games een nieuwe serie met solospellen aan. Binnenkort worden twee breinbrekers aan deze serie toegevoegd: 999 Solo: Genius en 999 Solo: Dimension.

Beide spellen bieden een flinke dosis denkwerk in een klein formaat, met elk 200 uitdagende levels en een speelduur van ongeveer vijf minuten per puzzel.

999Solo_Genius_bsm.png

In 999 Solo: Genius draait alles om het slim bedekken van het speelvlak met symbolen. Het spel is gebaseerd op het populaire Genius 3D, maar dan in een kleine versie die je eenvoudig mee kunt nemen. Dankzij de oplopende uitdagingsniveaus is Solo: Genius zowel geschikt voor beginnende als ervaren spelers.

999 Solo: Dimension biedt een andere insteek: spelers stapelen gekleurde kogels volgens specifieke regels. Deze puzzelvorm zorgt voor een frisse uitdaging die het logisch denken en ruimtelijk inzicht op de proef stelt. Ook Solo: Dimension biedt oplopende moeilijkheidsgraad voor een blijvende uitdaging.


999 Solo: Genius | 999 Games - 2025
  • spelauteur: Reiner Knizia
  • aantal spelers: 1
  • leeftijd: vanaf 7 jaar
  • spelduur: 5 minuten
999 Solo: Dimension | 999 Games - 2025
  • spelauteur: Lauge Luchau
  • aantal spelers: 1
  • leeftijd: vanaf 7 jaar
  • spelduur: 5 minuten