Natuurlijk - je krijgt maar heel weinig échte informatie.rober schreef:... voor het eerst spelen, beginners fouten maken, onlogsiche dingen doen.
Als alles in dit spel logisch is en je dus dit of dat moet doen als het zus of zo is, dan hoef je het geeneens te spelen..
Eigen weet je alleen dat een missie die niet slaagt, minimaal 1 spy bevat. Voor de rest is het heel veel beredeneren over logica van stappen en stemacties, om een gevoel te krijgen bij andere spelers. Zijn ze consistent in hun beredeneringen, en lijken deze oprecht? Of is het fabricatie om hun voorstel goedgekeurd te krijgen?
En natuurlijk ben je op zoek naar mensen die net iets meer een doel lijken te hebben, dan ze beredeneert hebben: de spies. Zij weten wie de andere spies zijn, en weten dus wel wie ze op missie willen sturen.
(Maar denk ook dat er met het spelen via forum wel iets verloren gaat - je ziet geen gezichten, en ziet niet hoeveel denktijd er in een antwoord is gaan zitten. Maar goed, voorlopig vind ik het erg leuk)

